SP LUXE OIL KERATIN PROTECT SHAMPOO 200 ML

1,300 ден

Луксузниот шампон за оштетена коса совршено ги хидрира, зајакнува и храни сувите и оштетени влакна на косата,  оставајќи ги  извонредно мазни и меки. Заситен со луксузна мешавина на масла од арган, јојоба , бадем и кератин.

Опис

Луксузен шампон  за реконструкција и хидратација на многу оштетена коса.