SP LUXE OIL RECONSTRUCTIVE ELIXIR 100 ML

1,950 ден 1,736 ден
-11%

Почестете се со уникатен момент на убавина и луксуз со вашата коса. Wella Professionals SP Luxeoil се грижи за слабата и оштетена коса, обезбедува хранливи материи, ја зајакнува и обновува вашата коса од корен до врв. Исто така, создава заштитен слој околу секој прамен за да спречи понатамошно оштетување. Маслото за коса  ја содржи технологијата Lightweight Transform која го штити кератинот во влакната на вашата коса, ја менува нејзината текстура и ја поправа вашата коса. Хранливата формула ја задржува влагата длабоко во влакното на косата за убавa здрава и сјајна коса.

Начин на користење: Користете на влажна или сува коса. Ставете мала количина од маслото во вашите дланки и нанесете по должината на косата до врвовите. Не плакнете.

Опис

Луксузно масло  за реконструкција, обнова и заштита на многу оштетена коса.