SP REPAIR MASK 200ml

1,440 ден

Маска за оштетена коса и испукани врвови.

Категорија: таг

Опис

Маска за оштетена коса.
Третман дизајниран за да ја опорави оштетената коса и кршливите врвови.
Активните состојки во потполност ја штитат косата од понатамошни оштетувања.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.