SP REPAIR SHAMPOO 250 ML

1,150 ден 805 ден
-30%

Шампонот е наменет  за оштетена и хемиски третирана коса. Нежно ја чисти и ја храни косата притоа обезбедувајќи регенерација и враќање на здравиот изглед. Помага да се отплетка косата , исклучително нежно ја чисти и ја  остава  мека и мазна . Содржи активни состојки : кератински протеин и масло од пченични никулци.

Опис

Шампон за нега и обновување на оштетена и третирана коса.