SP REPAIR SHAMPOO 250ml

970 ден

Шампон за реконструкција на оштетена коса.

Категорија: таг

Опис

Шампон збогатен со регенеративен ефект, кој и дава на косата рамномерна структура.
И помага на оштетената коса во целосна обнова, и ја остава здрава, мека, свиленкаста и сјајна.