SP SMOOTHEN MASK 400 ML

2,190 ден 1,949 ден
-11%

Неделен третман во маска  за луксузна мекост што ја подобрува текстурата и контролата на косата. Го намалува разлетувањето и ја одржува структурата на косата помазна подолго време.Идеална за бунтовна, груба, виткана или непослушна коса  која нема контрола и тешко се обликува.

Начин на употреба: Нанесете ја маската по шампонирање на влажна коса по целата должина. Оставете да делува 5- 10 минути па темелно исплакнете.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Луксузна маска за нега и измазнување на нескротлива коса склона кон разлетување.