SP VOLUMIZE SHAMPOO 250 ML

1,150 ден 1,024 ден
-11%

Шампон  погоден  за многу тенка и слаба коса без волумен. Од првата употреба, овој производ нежно, но сепак темелно ги отстранува нечистотиите и вишокот на себум, ја остава вашата коса жива по сушењето со фен и и дава лесен волумен без да ја натежне.  Содржи активни состојки : Креатоничен комплекс – ја зајакнува структурата на косата одвнатре, генерално ја зајакнува косата и обезбедува траен волумен и еластични полимери – создаваат лесна заштитна обвивка околу влакното.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Шампон за нега и додавање волумен кај тенка и безживотна коса.