STYLE FINISH POMADE 100 ML

650,00 ден

Помада за обликување на коса која  обезбедува цврсто, но флексибилно задржување со сјаен финиш.

Достапност: На залиха
Опис

Помада за обликување на коса која  обезбедува цврсто, но флексибилно задржување. И дава сјај на вашата коса и е одличен избор за мазен, сјаен изглед. Бидејќи е на база на вода, лесно се измива. Погодна за кратка и средна коса, особено за густа и виткана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE FINISH POMADE 100 ML
650,00 ден