10% Промоција

1,100.00 ден 990.00 ден

На залиха

STYLE MASTERS_CURLY_ORBITAL (150ml) – активатор на флексибилни локни

Категории: ,

Опис

Активатор за совршено флексибилни и дефинирани локни, со полн волумен и природен сјај. Нанесете на мокра коса, исушете со фен или оставете природно да се исуши косата.

Степен за зацврстување: 0 1 2 3

Изглед: мат природен сјаен