STYLE STORIES DEFINING WAX 75ml

990 ден

Долготраен восок за средно држење и сјаен финиш на косата.

Категорија: , таг

Опис

Нежен восок со средна цврстина за дефинирање, идеален за детали на секој изглед.
Сјаен финиш. Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Овозможува трајност и после 8 чата од почетниот стајлинг.