STYLE STORIES FLEXIBLE MOUSSE 250ml

970 ден

Пена за долготрајни резултати и флексибилно држење на косата.

Категорија: , таг

Опис

Пена за коса со средна цврстина, која на косата и дава еластичност и флексибилност. Идеална за дефинирање, измазнување и сјај на влакното.
Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Се протресува и се нанесува на сува или влажна коса.