STYLE STORIES ORIGINAL HAIRSPRAY 300ml

890 ден

Лак за коса со силна цврстина и долготрајни резултати.

Категорија: , таг

Опис

Лак за коса со силна цврстина, кој на косата и дава сјајност и овозможува слободно движење без да ја натежне. Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
На влакното му дава поголема сјајност за 35%.