STYLE STORIES TEXTURIZING DRY SHAMPOO 200ml

970 ден

Шампон за суво миење, за текстура и волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за суво миење на косата со лесно држење, кој и дава инстантно прочистување на маснотијата, за лесна и парфимирана коса.
Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Го зголемува волуменот на косата за 48%.
Се протресува пред употреба и се прска на сува коса на далечина од 25cm.