590.00 ден

На залиха

Крема за локни со средно држење за максимално дефинирање на локните.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Крема за локни со средна цврстина која ги дефинира, контролира и раздвојува локните.
Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време косата свежа и чиста. Го зголемува волуменот на косата за 28%.
Се нанесува на влажна коса и се фенира со дифузер.