STYLE STORIES VOLUME MOUSSE 125ml

990 ден

Пена за волумен со лесно држење.

Категорија: , таг

Опис

Пена за коса со лесно држење, му дава волумен на влакното без да ја натежне косата.
Ја остава косата лесна и заштитена. Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Го зголемува волуменот на косата за 87%.
Се нанесува на влажна коса и се фенира.