STYLE STORIES WET GEL 150ml

960 ден

Гел за влажен изглед, долготраен со средно држење за резултати без остатоци.

Категорија: , таг

Опис

Гел со средна цврстина за влажен и флексибилен изглед, без остатоци.
Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Овозможува тајност и после 8 часа од почетниот стајлинг.
Се нанесува на влажна коса и се стилизира по желба.