800.00 ден

На залиха

Гел за екстремно зацврстување и сјај.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Гел за екстремно зацврстување и сјај.
За стилизирање кое никогаш порано не било можно со јак степен на зацврстување, висок сјај и дефиниција.
Се нанесува на просушена коса со пешкир, и се стилизира по желба.