Techno Fruit Permanent Color 10/32 – Blonde Platinum Golden Iris 100ml

670,00 ден

Боја за коса.

Достапност: На залиха
Опис

Боја за коса.
Висока моќ на покривност, покривност на седи влакна.
Голем избор на нијанси на бои. Нега на косата, ја остава косата мека и свиленкаста.
Една фарба доаѓа во пакување од 100мл.
Интензивни и долготрајни бои.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

Techno Fruit Permanent Color 10/32 – Blonde Platinum Golden Iris 100ml
670,00 ден