TEXTURE DRY SHAMPOO FOAM 300 ML

990,00 ден

Сув шампон во пена за абсорбирање на маснотиите и креирање волумен од корен.Пријатната, лесна формула со природни растителни екстракти ја апсорбира мрсноста, додава моментален волумен и ги продолжува посакуваните стилови.

Начин на употреба:Добро протресете. Користете ги врвовите на прстите за да го намачкате производот на корените. Оставете да се исуши на воздух или co фен.

Достапност: На залиха
Опис

Сув шампон во пена за абсорбирање на маснотиите и креирање волумен од корен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

TEXTURE DRY SHAMPOO FOAM 300 ML
990,00 ден