TEXTURE FIBERMOLD PASTE 85 ML

950,00 ден

Фибер паста со средно држење за обликување на коса.Формулата со природен растителен восок обезбедува средна контрола, флексибилна текстура и прекрасен сјај.

Начин на употреба: нанесете мала количина на  сува коса и обликувајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Фибер паста со средно држење за обликување на коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

TEXTURE FIBERMOLD PASTE 85 ML
950,00 ден