TEXTURE SALT SPRAY 200 ML

950,00 ден

Солен спреј за креирање брановидни и разбушавени текстури на косата.Формулата со сол создава појасни текстури, забележливо држење и мат финиш.

Начин на употреба:Нанесете на влажна или сува коса, извртувајте и гужвајте ја косата. Оставете да се исуши на воздух или фен по желба. 

Достапност: На залиха
Опис

Солен спреј за креирање брановидни и разбушавени текстури на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

TEXTURE SALT SPRAY 200 ML
950,00 ден