TEXTURE SPRAY 300 ML

990,00 ден

Спреј за креирање разбушавен и волуменест изглед.Формулата со минерал ја подобрува живата и разбушавена текстура без чуство на лепливост на косата.

Начин на употреба: нанесете на влажна или сува коса и стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј за креирање разбушавен и волуменест изглед.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

TEXTURE SPRAY 300 ML
990,00 ден