TEXTURE VOLUMIZING POWDER 10 GR

950 ден

Пудра за креирање на волумен од корен.Формулата на оваа моќна пудра за стилизирање со силика соединение обезбедува импресивен волумен и подигнување на коренот со екстремен мат финиш.

Начин на употреба: се нанесува на сува коса директно во коренот на косата и се обликува по желба.

Категорија: ,

Опис

Пудра за креирање на волумен од корен.