590.00 ден

На залиха

Thermo protector Styling pro 250ml

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Thermo protector Styling pro 250ml

Термално протективно-сјаен спреј специфициран за употреба пред фенирање или пеглање на косата.