20% Промоција

2,040.00 ден 1,640.00 ден

Uniq One сет- за комплетен третман на вашата коса.

Нема залиха

Категории: ,

Опис

Пакетот ги содржи:
– Маската од 300ml
– Спрејот од 150ml за комплетен третман
Со 10те 100% ДОКАЖАНИ ЕФЕКТИ
01. Обновува сува и оштетена коса
02. Засилува сјај на коса и има anti-frizz дејство
03. Дава термална заштита
04. Ја прави косата свилена и мека
05. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри
06. Олеснува исправање на косата
07. Овозможува полесно расчешлување на косата
08. Ја прави фризурата подолготрајна
09. Спречува пукање на краевите
10. Дава поголем волумен на косата