UNIQONE HAIR SHAMPOO CLASSIC FRAGRANCE 1000ML

2,700 ден

UNIQ ONE CLASIC шампон за коса со 10 придобивки

Out stock

Нема на залиха

Категорија: ,

Опис

Супериорен шампон за коса со 10 докажани ефекти
1. обновува сува и оштетена коса,
2. Засилува сјај на коса и има anti-frizz дејство,
3. Дава термална заштита,
4. Ја прави косата свилена и мека,
5. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри,
6. Олеснува исправање на косата,
7. Овозмжува полесно расчешлување на косата,
8. Ја прави фризурата подолготрајна,
9. Спречува пукање на краевите и цветање и
10. Дава поголем волумен на косата.

Ексклузивна формула за длабински интензивен третман кој ја хидрира, храни и обновува косата одвнатре.