UNIQONE HAIR TREATMENT COCONUT FRAGRANCE 150ML

970 ден 870 ден
-10%

LEAVE-IN HAIR TREATMENT – Третман во спреј, што се остава – не се плакне, со мирис на кокос.

Категорија: , ,

Опис

UniqOne Coconut – ALL IN ONE TREATMENT – Сè во едно третман, со мирис на кокос.

Супериорен спреј за коса со 10 докажани ефекти (10 во 1):
1. Ја обновува сувата и оштетена коса,
2. И дава сјај на косата и има anti-frizz дејство,
3. Овозможува термална заштита,
4. Ја прави косата свиленкаста и мека,
5. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри,
6. Олеснува исправање/фенирање на косата,
7. Овозможува полесно расчешлување,
8. Ја прави фризурата подолготрајна,
9. Спречува пукање на краевите и цветање и
10. Дава волумен.

Ексклузивна формула за длабински интензивен третман кој ја хидрира, храни и обновува косата одвнатре.