UNIQONE HAIR MASK TREATMENT CLASSIC FRAGRANCE 300ML

1,100 ден 990 ден
-10%

UNIQ ONE CLASIC маска за коса.

Категорија: , ,

Опис

Супериорна маска за коса со 10 докажани ефекти
1. обновува сува и оштетена коса,
2. Засилува сјај на коса и има anti-frizz дејство, 
3. Дава термална заштита,
4. Ја прави косата свилена и мека, 
5. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри,
6. Олеснува исправање на косата,
7. Овозмжува полесно расчешлување на косата,
8. Ја прави фризурата подолготрајна,
9. Спречува пукање на краевите и цветање и 
10. Дава поголем волумен на косата.

Ексклузивна формула за длабински интензивен третман кој ја хидрира, храни и обновува косата одвнатре.