2,450.00 ден

На залиха

Комплет од 3 производи, за детоксикација на Вашата коса и тело.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Комплетот содржи:
* Детокс шампон, создаден од 100% бамбусов јаглен
*Крема за коса и тело збогатена со прецизен микс од негувачки масла
*Парфем за коса и тело со анти-загадувачки состојки.