URBAN PROOF SCENTED MIST 30ml

900 ден

Парфем за коса и тело со анти-загадувачки состојки.

Категорија: , таг

Опис

Парфем за коса и тело со анти-загадувачки состојки.
Мирисот отвора со топлата нота на килибар измешана со слатката нота на ванила, а затвора со шумски мошус. Неговата софистицирана нота и неприметливата текстура ги обвиткуваат косата и телото, и со тоа ги прават пријатно миризливи и заштитени.