WELLA INVIGO VOLUME BOOST SPRAY 150ML

1.650,00 ден

Спреј за волумен на косата и нејзино подигнување од корен.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј за волумен на косата.Дава полност,структура на косата и ја подигнува од корен. Со екстракт од памук.

Употреба: Нанесете на влажна коса, директно во корен и не плакнете.Продолжете со стилизирање на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

WELLA INVIGO VOLUME BOOST SPRAY 150ML
1.650,00 ден