590.00 ден

На залиха

Лак за коса со текстура и волумен за сите типови коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Лак за коса со текстура и волумен за сите типови коса.
Екстремно цврсти и долготрајни ефекти за сите стилови. Комбинирана силна акција на пантенол и портокалови екстракти со заштитно и хидратантно дејство. Содржи УВ филтри.