Ново

590.00 ден

На залиха

NO YELLOW ICE BLONDE COLOR 100ML

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

No Yellow Ice Blonde color 100ml

Иновативна No yellow боја со Ppd FREE формула против жолтила збогатен со специјална екстра висок перформанс, тродимензионалнаост, антирефлексивност во пигмет, збогатен со екстракт од грозје и боровинка антиоксидант витална и мека коса
9 нијанси посветени посветени на блондот