CALMING SHAMPOO 300ML

870 ден

Шампон за осетлив скалп.

Категорија: , таг

Опис

Дерматолошки шампон со смирувачко дејство за скалп, збогатен со ботанички екстракти и еко- серфистицирани состојки, дава ефективно дејство за смирување на скалпот.
Нежно го чисти скалпот и косата, го нормализира дејството на  PH факторот и ја остава косата мека и свиленкаста.