DUALSENSES COLOR 60sec TREATMENT MASK 200ML

1,080 ден

Интензивна третманска маска за регенерирање и нега на фарбана тенка коса.

Out stock

Нема на залиха

Опис

 Интензивна регенеративна маска за коса која ја  регенерира косата веднаш до 100% за само 60 секунди. Ја засилува природната сјајност на боите и обезбедува негување. Формулирана со уникатната технологија која  ја трансформира невидливата УВ светлина во видлива светлина за извонреден сјај.

Начин на употреба: Нанесете на влажна коса , почекајте 60 секунди и исплакнете.