LOREAL PROFESSIONEL BARBIE STEAMPOD 3.0 HAIR IRON

23,500 ден

Професионална пегла за коса на пареа во ограничено Barbie издание.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Професионалната пегла за коса L’Oréal Professionnel Steampod x Barbie:

-Со употреба на оваа пегла на пареа вашата коса повеќе нема да биде сува и испукана.

Косата ќе остане екстремно помека и посјајна без оглед на временските услови, влажноста и ветерот

-Со лесен и елегантен розов дизајн

-екстра долг ротирачки кабел од 360°C

– нуди поголема разновидност од кога било досега за создавање на убави гламурозни стилови без напор,

-опремена со интегриран резервоар за вода,

-вграден чешел кој лесно можете да се отстраните ако сакате

– топлина со 3 поставки од 180°C до 210°C

 

Начин на употреба:Вметнете дестилизирана вода во резервоарот за вода, изберете ја температурата според типот на вашата коса и веднаш трансформирајте ја вашата косата оставајќи ја 2 пати помека со 91% помалку оштетување.