18% Промоција

1,200.00 ден 990.00 ден

На залиха

СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 350ml

Категории: ,

Опис

Со средна цврстина погодна за обликување, и дава на косата и волумен. Штити од топлина, отпорен на влага и ја намалува наелекттизираноста на косата.