REUZEL AFTERSHAVE ORIGINAL SCENT 100 ML

720,00 ден

Препарат за нега на кожа и брада после бричење.Ја лади  и смирува нежната кожа . Совршен начин да го завршите секое бричење на лицето/вратот. Оваа јасна и дефинирана формула ја остава вашата кожа да се чувствува освежена и мазна. 

Достапност: На залиха
Опис

Препарат за нега на кожа и брада после бричење.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REUZEL AFTERSHAVE ORIGINAL SCENT 100 ML
720,00 ден