REUZEL CLEAN & FRESH BEARD SERUM 50 GR

1.280,00 ден

Совршена мешавина на хидратантни масла кои креираат  бестежинско масло кое нема да ја натежне брадата оставајќи ја со природен, немрсен финиш.Формулиран за вашата брада и кожата одоздола.Лесен мирис на цитрусно нане.

Начин на употреба: Нанесете 2-3 капки за да ја омекнете и скротите брадата, додека ја хидрирате кожата одоздола.

Достапност: На залиха
Опис

Совршена мешавина на хидратантни масла кои креираат  бестежинско масло кое нема да ја натежне брадата оставајќи ја со природен, немрсен финиш.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REUZEL CLEAN & FRESH BEARD SERUM 50 GR
1.280,00 ден