DUALSENSES ULTRA VOLUME BODIFYING SHAMPOO 250ML

990,00 ден

Шампон за нега и креирање на видлив волумен кај тенка коса.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен шампон за волумен , кој ги отстранува нечистотиите и дава видлив волумен кај тенката коса. Специјално формулиран со формулата Fade Stop за минимизирање на избледувањето на бојата. Исто така, содржи зајакнувачки протеин од ориз за видлив волумен и создавање на изглед на погуста коса со здрав сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES ULTRA VOLUME BODIFYING SHAMPOO 250ML
990,00 ден