FROMM PROGLIDE 7.5″ BASIN COMB – ЧЕШЕЛ 23 ЦМ

500,00 ден

Секојдневен чешел наполнет со силикон кој совршено лизга низ косата без да запнува

Достапност: На залиха
Категории ,
Опис

Секојдневен чешел наполнет со силикон кој совршено лизга низ косата без да запнува.

Карактеристики:

  • Наполнет со керамика
  • Антистатик и отпорен на топлина до 175°C
  • Флексибилни заби
  • Нежен за косата и скалпот
  • Одвојувачки заб
  • За лесно одвојување и делење на косата во секции.
Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FROMM PROGLIDE 7.5″ BASIN COMB – ЧЕШЕЛ 23 ЦМ
500,00 ден