IMEL MIRACLE HAIR CONDITIONER SPRAY 300 ML

950 ден

Спреј кондиционер за коса, збогатен со протеини од пченица и свила и сок од алое вера.Комбинацијата на протеини од пченица и свила ја регенерираат косата и го штитат влакното од  распукување, притоа давајќи волумен и сјај на косата. Косата ја омекнува, го олеснува нејзиното расчешлување и го остранува статичкиот електрицитет. Не се измива.

Категорија: , таг

Опис

Спреј кондиционер за коса, збогатен со протеини од пченица и свила и сок од алое вера.