IMEL HYALURONIC SHAMPOO 1000ml

1.090,00 ден

Шампон за коса со хиалуронска киселина, кератин, витамин Е и хидролизирани протеини од пченица.Хиалуронскиот шампон чисти без тоа да ја извади влагата од влакното. Ја зајакнува сувата или оштетената коса, ја хидрира и помладува косата, оставајќи ја притоа со подобрена структура и здрав сјај. Видливи резултати уште од првата употреба. Идеален за подмладување на оштетена коса, досадна и безживотна коса која ја изгубила својата виталност.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за коса со хиалуронска киселина, кератин, витамин Е и хидролизирани протеини од пченица.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL HYALURONIC SHAMPOO 1000ml
1.090,00 ден