PRO YOU™ THE MOISTURIZER HYDRATING SHAMPOO 1000ml

1.450,00 ден

Шампон за потхранување и хидратација 1000мл

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за потхранување и хидратација на сува и дехидрирана коса. Го штити влакното од дехидратација и исушување, и му ја враќа виталност, јачината и природниот сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

PRO YOU™ THE MOISTURIZER HYDRATING SHAMPOO 1000ml
1.450,00 ден