ICE CREAM CURLY PLUS SHAMPOO (1000ml)

1.050,00 ден

Шампон за кадрава, таласаста и ондулирана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Неговата специфична формула која изобилува со млеко од гарденија и пантенол ја враќа еластичноста и влажноста на влакното и делува на создавање на правилни локни.
Протеините од свила формираат заштитен тенок слој околу влакното и му даваат извондреден сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM CURLY PLUS SHAMPOO (1000ml)
1.050,00 ден