WELLA ELEMENTS RENEWING SHAMPOO 250ml

1.150,00 ден

Обновувачки шампон без сулфати и парабени.

Достапност: На залиха
Опис

Обновувачки шампон без сулфати и парабени, кој ја обновува хидратацијата на косата и ја чува и негува од коренот до врвот.
Совршен за обоена коса.
Има волшебен мирис инспириран од прашумите на Амазон.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

WELLA ELEMENTS RENEWING SHAMPOO 250ml
1.150,00 ден