OR LUMINOUS REBOOST MASK 150ml

1.500,00 ден

Лесна хидратантна маска која ја храни и регенерира косата.

Достапност: На залиха
Опис

Лесна хидратантна маска која ја храни и регенерира структурата на косата, оставајќи ја косата мазна и блескава.
Збогатена со масло од камелија и екстракт од бел чај.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OR LUMINOUS REBOOST MASK 150ml
1.500,00 ден