BARBA MOJITO SHAMPOO 300 ML

850,00 ден

Машки шампон кој дава свежина и подмладување на машката коса.Наменет е за секојдневна употреба. Неговиот богат состав со есенцијални масла се грижи за здравјето на косата. Внимателно ја чисти косата и скалпот. Без парабени и силикони.

Достапност: На залиха
Опис

Машки шампон кој дава свежина и подмладување на машката коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA MOJITO SHAMPOO 300 ML
850,00 ден