PRECISION SHAVE GEL 150ml

890,00 ден

Транспарентен гел за бричење кој не прави пена и кој е специјално формулиран за прецизно бричење на нормална или потенка брада.

Достапност: На залиха
Опис

Транспарентен гел за бричење кој не прави пена и кој е специјално формулиран за прецизно бричење на нормална или потенка брада. Овозможува темелно, брзо и чисто бричење. Ја смирува кожата и помага во спречување на иритација. Идеален за чуствителна кожа.
Се навлажнува лицето со топла вода, потоа се нанесува тенок слој од гелот и се бричи како и обично.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

PRECISION SHAVE GEL 150ml
890,00 ден