990.00 ден

На залиха

Смолест производ кој дава густина, текстура и ја прави побујна косата.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Силно зацврстување со благ сјај.
Смолест производ кој дава густина, текстура и ја прави побујна косата. Овозможува силно зацврстување, а косата останува еластична со мат финиш. Одличен за примена на кратка накај средно долга коса.
Се нанесува мала количина на сува или влажна коса и се стилизира по желба.